اخذ مستر کارت و ویزا کارت

مستر کارت و ویزا کارت

مستر کارت و ویزا کارت امکاناتی در عرصه مبادلات بین‌المللی و تجاری می باشد، به دلیل در دسترس بودن اینترنت و مالیاتهای فوق العاده کم نسبت به حواله‌های بانکی اکثر شرکتها و بعلاوه اشخاص می توانند مبادلات مالی خود را از طریق اینترنت انجام داده و واسطه‌های تجاری را که در کشورها و عرصه تجاری وارد شده اند را از پیش روی بردارند.

به علاوه یکی دیگر از مشکلات پیش روی در امر تجارت بین الملل، حمل پول و بحث امنیت انتقال آن می‌باشد که با کارتهای اعتباری این مشکل از پیش پا برداشته شده و نگرانی دیگر افراد را تهدید نمی کند زیرا حتی اگر کارتی سرقت شود به دلیل پین کد اختصاصی که فقط دارنده کارت به آن دسترسی دارد خارج کردن پول از حساب افراد امکان پذیر نمی باشد.

مسترکارت و ویزا کارت دو نوع از کارتهای اعتباری معتبر جهان می باشند که با داشتن بیش از ۱۴۰ شعبه نمایندگی در کشورها و همینطور با دارا بودن ۳٬۰۰۰٬۰۰۰ دستگاه پایانه   P.O.S و یا ATM در رتبه اول مبادلات مالی قرار دارند.

از دیگر مزایای مستر کارت، ویزا کارت نیز می توان به کارمزدهای ناچیز، دریافت صورت حساب روزانه و رایگان، نقد کردن وجوه از دستگاههای خود پرداز ، خرید از تمامی فروشگاههای بین‌المللی، خرید از تمامی فروشگاههای اینترنتی، تبادل مالی با شرکتهای بین‌المللی، انتقال پول از شعب ارزی کشور ،بانکهای اینترنتی ، صرافی‌ها و افرادی که مبادلات در این مورد را انجام می دهند.

 

تفاوت بین مستر کارت و ویزاکارت چیست؟

هیچ تفاوت اساسی بین این دو نوع از شرکت های خدمات کارت های اعتباری وجود ندارد، حقیقت این است که این دو به دلیل  موجهی رقیب سر سخت همدیگر هستند، هنگام تصمیم گیری برای گرفتن اولین کارت اعتباری، افراد به طور کلی بین گرفتن ویزا کارت و یا مستر کارت تفکر نمی کنند.

اخبار موسسه

prev next

توصیه های کاربردی

prev next