ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج در چهارچوب قوانین ثبت شرکتها ثبت خواهد شد و مراحل ثبت شرکت در کرج مطابق با قوانین کشوری در زمینه ثبت شرکت به ثبت خواهد رسید, کارشناسان ثبت شرکت عماد آماده ارائه خدمات دهی به شما عزیزان در حوزه ثبت شرکت در کرج خواهند بود تنها کافیست یکبار با تماس بگیرید تا از قوانین ثبتی به عنوان یک مرجع قانونی در زمینه ثبت شرکت ها مطلع گردید.

اولین قدم در ثبت یک شرکت انتخاب نام شرکت می باشد:

نام شرکت در ثبت شرکت در کرج باید دارای سه سیلاب باشد که در فرهنگ دهخدا  موجود باشد، اسامی ثبت شرکت ها به طور کلی باید دارای سه سیلاب باشند, کلمات خاص جزء سیلاب محسوب نمی شود، و کلمه “ایران” نیز نمی تواند در نام شرکت بکار رود، نام محل را وقتی میتوان در سیلاب استفاده نمود که شرکت در همان حوزه ثبتی ثبت گردد, ثبت شرکت در کرج با توجه به وکلای متخصص ثبت شرکت عماد به آسانی برای شما امکان پذیر است.

قدم دوم تعیین موضوع فعالیت شرکت و مدت آن می باشد:

یکی از مباحث مهم اغلب افرادی که در شرف ثبت شرکت در کرج هستند موضوع فعالیت شرکت میباشد.

موضوعات فعالیت شرکت به سه دسته اصلی تقسیم میشوند :

۱-موضوعاتی که نیاز به  اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح دارند ۲- موضوعاتی که نیاز به اخذ مجوز ندارند. ۳- موضوعاتی که قابل ثبت نبوده و مجاز به فعالیت نمیباشند. طبق آخرین بخشنامه: موضوع فعالیت شرکت باید بصورت صریح باشد و از کلماتی مانند هر گونه فعالت مجاز در زمینه خودداری شود . در انتهای موضوعات غیر مجوزی عبارت “پس از اخذ مجوزهای لازم بنا به ضرورت” الزامی میباشد بدین دلیل که نشان میدهد که آمدن کلماتی در موضوع به منزله داشتن پروانه ها و موافقت اصولی یا مجوزهای ذیربط نمیباشد .

 

قدم سوم مشخص کردن محل و سرمایه شرکت می باشد:

با توجه به نوع فعالیت و بودجه خود باید محلی مناسب برای حوزه فعالیت خود در نظر بگیرید، مبلغ سرمایه اولیه تا حدودی نشانه‌ای از اعتبار شرکت است، بنابراین بهتر است سرمایه شرکت را  کمتر از  ۱۰میلیون تومان درنظر نگیرید.

 

قدم چهارم پیدا کردن شرکای خوب و مشخص کردن میزان سهم آنها می باشد.

قدم پنجم طراحی وب سایت برای معرفی فعالیت یا کالای شرکت:

 

با طراحی یک سایت خوب و حرفه ای، گستردگی فعالیت شما دیگر تنها در یک منطقه یا یک شهر نخواهد بود و مشتریان شما می تواند از  سراسر جهان باشد.

قدم آخر طراحی لوگو : پس از ثبت شرکت در کرج و معرفی خود به عنوان صاحب یک کسب و کار، نیازمند شناسنامه ای برای فعالیت تجاری خود می باشید. در این مسیر اولین گام طراحی یک نشان یا علامت تجاری و یا به قول امروزی ها لوگو می باشید. لوگویی که آماده می کنید نشانه کار شما خواهد بود. پس در اختیار داشتن لوگو جز اولین نیازهای مهم برندسازی خواهد بود.

موسسه حقوقی عماد با داشتن کادر مجرب و متخصص در حوزه ثبت شرکتها، آماده ارائه مشاوره از اولین قدم تا طراحی لوگو  می باشد.

 پاسخ دهید

اخبار موسسه

prev next

توصیه های کاربردی

prev next