خدمات ثبت شرکت در کرج

خدمات ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج عماد به عنوان یکی از واحدهای فعال در حوزه ی ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج می توان نام برد که با ارائه خدمات ثبتی مناسب به مشتریان عزیز توانسته است رضایتمندی مشتریان جلب نماید از جمله مواردی که میتوان به آن اشاره کرد خدمات مشاوره رایگان عمادثبت است که هر از زمان به موسسه عماد مراجعه نمایند میتوانند از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده نمایند.

خدمات مشاوره رایگان به شرح زیر است:

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج شامل ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرج, ثبت شرکت سهامی خاص در کرج, ثبت شرکت تضامنی, ثبت شرکت سهامی عام , ثبت شرکت تعاونی و… نام برد

ثبت موسسه در کرج

ثبت موسسه در کرج مجموعه ای است که قالبا برای امور غیر تجاری فعالیت می کند تشکیل می گردد

ثبت برند در کرج

ثبت برند و نام تجاری در کرج را می توان به عنوان وجه تمایزی برای سایر محصولات برشمرد و بر همین اساس ثبت برند جدید می تواند در شناخته تر شدن محصول یا کسب و کار شما مفید واقع شود.

ثبت علامت تجاری در کرج

علامت تجاری در کرج نام دیگر ثبت برند است که همراه با لوگوی تجاری به ثبت می رسد.

ثبت طرح صنعتی در کرج

ثبت طرح صنعتی در مشاغل صنعتی و تولیدی بسیار قابل اهمیت است چرا که ازطریق طرح صنعتی در کرج می توانید کسب و کار خود را رونق ببخشید و از طریق طرح های صنعتی با بازده ی بالا با سود چشمگیری مواجه شوید.

ثبت اختراع در کرج

ثبت اختراع در کرج به عنوان یکی از خدمات ثبت عماد برای آن دسته از محققین و مخترعینی که توانسته اند نتایج تحقیقات خود را در قالب یک اختراع به ثبت برسانند, آماده ارائه خدمات است.

اخذ رتبه در کرج

اخذ رتبه بندی در کرج میتواند به عنوان یک عامل مهم برای شرکت در مناقصات و مزایدات مطرح گردد.

اخذ گرید در کرج

گرید نام دیگر رتبه بندی است که برای شرکت های فعالی که میخواهند افزایش رتبه داشته باشند مورد استفاده قرار می گیرد.

موسسه حقوقی در کرج

موسسه ثبت شرکت عماد به عنوان یک موسسه حقوقی در کرج  نیز فعالیت می نماید و کارهای حقوقی خود را میتوانید با داشتن وکلای با تجربه و برجسته ما برطرف نمایید.

تغییرات شرکتها در کرج

تغییرات شرکت ها, تنظیم صورتجلسات متعدد در خصوص خروج شریک از شرکت, افزودن شریک, تغییر مدیر عامل و افزایش و یا کاهش سرمایه شرکت همگی به عنوان ثبت تغییرات شرکتها در کرج به حسا ب می آید.

هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه های ثبت شرکت در موسسه عماد, به صورت منصفانه و شفاف بیان شده است و شامل هیچ هزینه ی پنهانی نخواهد بودپاسخ دهید

اخبار موسسه

prev next

توصیه های کاربردی

prev next