موسسه ثبتی عماد، ارائه دهنده کلیه خدمات ثبتی واداری،مالی و مالیاتی،امور حقوقی با هدف خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای صاحبان مشاغل و کسب و کار کشور عزیزمان ایران،مشغول به فعالیت می باشد. از آنجا که تیم متخصص و قدرتمند عماد به ضرورت و اهمیت رضایت مشتریان در کلیه کسب و کارها به عنوان عامل تعیین و تضمین کننده موفقیت و دست یابی به اهداف عالی معتقد است همواره جهت ایجاد و حفظ و ارتقاء رضایتمندی مشتریان خود می کوشد.

طراحی و پیاده سازی سیستم خدمات آنلاین با دریافت نماد الکترونیکی اعتماد  (E namad) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ، طراحی و اجرای سیستم اتوماسیون اداری و سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) همواره در صدد ارائه بهترین خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

نماد الکترونیکی (E namad)  یكی از عوامل مهم در ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد.(CRM) یا مدیریت ارتباط با مشتری نیز در واقع استراژی کسب و کار برای افزایش میزان رضایت مندی مشتریان می باشد.

مؤسسه حقوقی عماد به یاری خداوند و حمایت و پشتیبانی شما عزیزان، از هیچ تلاشی برای بهبود مستمر کیفیت و ارائه خدمات،دریغ نخواهد کرد.

 

 

اخبار موسسه

prev next

توصیه های کاربردی

prev next