قوانین و مقررات

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات موسسه حقوقی عماد

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی درخواست آنلاین به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به بخش خدمات ارائه شده در منو “درخواست آنلاین”  این موسسه که پس از ثبت نام و از طریق پروفایل شخصی امکان پذیر می باشد، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ارائه شده در منو “درخواست آنلاین” موسسه حقوقی عماد می باشد . توجه داشته باشید که ثبت سفارش و کلیک بر روی گزینه پرداخت آنلاین نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین موسسه حقوقی عماد از سوی کاربر می باشد.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بخش “درخواست آنلاین” موسسه حقوقی عماد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های “درخواست آنلاین” موسسه حقوقی عماد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات “درخواست آنلاین” موسسه حقوقی عماد اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات “درخواست آنلاین” موسسه حقوقی عماد استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به موسسه حقوقی عماد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که موسسه حقوقی عماد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد موسسه حقوقی عماد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه موسسه حقوقی عماد را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که آدرس الکترونیکی    info [at] Emadlawfirm.ir  تنها  بخشی  است که موسسه حقوقی عماد از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیام ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان موسسه حقوقی عماد ، با هر شماره و یاطریق دیگری تخلف و سوء استفاده از نام موسسه حقوقی عماد می باشد و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info [at] Emadlawfirm.ir اطلاع دهید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

موسسه حقوقی عماد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

موسسه حقوقی عماد متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از  بخش “درخواست آنلاین “موسسه حقوقی عماد ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات موسسه حقوقی عماد ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط موسسه حقوقی عماد جزئی از اموال موسسه حقوقی عماد محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار موسسه حقوقی عماد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای موسسه حقوقی عماد محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط موسسه حقوقی عماد و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست خدمات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت “موسسه حقوقی عماد” و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای موسسه حقوقی عماد محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات موسسه حقوقی عماد ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. موسسه حقوقی عماد خدماتی مناسب استفاده افراد بالای ۱۸ سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

 

 

اخبار موسسه

prev next

توصیه های کاربردی

prev next